Krása a životný štýl, Prírodná medicína, Zdravie a životospráva

Kuchynský spotrebič, ktorý máme doma skoro všetci, ju takmer pripravil o život: Na toto si dávajte pozor!

Mnohí z vás sú pravdepodobne oboznámení so slávnym kuchynským spotrebičom – tlakovým hrncom. Tento typ kuchynského spotrebiča je ideálny pre polievky, varené fazuľa, ryžu, mäso a mnoho ďalších vecí, ktoré by mali byť základom vo vašej kuchyni.

Ako môžete hádať, tlakový hrniec využíva vysoký tlak, a aj keď toto zariadenie môže byť veľmi užitočné, je to tiež veľmi nebezpečné v dôsledku vysokých tlakových podmienok. V skutočnosti tento prostriedok môže byť tak nebezpečný, že môže dosť škaredo zraniť ľudí, ak je použitý nesprávne.

Táto rodina chcela zdieľať svoj príbeh o tlakovom hrnci, ktorý sa stal ich nočnou morou. Cassie Hodges a jej manžel sa snažili prísť na to, čo budú jesť na večeru, a keď sa Mark rozhodol urobiť nejakú jednoduchú polievku vo svojom tlakovom hrnci, netušil, že to skončí katastrofou.

Keď mu Cassie potom došla na pomoc, začuli cvaknutie na veku, a to v okamihu, keď Cassie vedela, že veko nebolo zamknuté. Veko skĺzlo do odomknutej polohy a potom to celé explodovalo. Celá vlna vriacej vody postriekala Cassie, rovnako tak ako na Marka. Cassie a Mark len počuli hlasné prskanie a obaja kričali a kričali, keď si všimli, že sa ich koža odlupuje. Cassie bežala do sprchy a ihneď volali sanitku.

12% jej tela bolo pokryté popáleninami, a keď potom dali dole obväzy, videli všade okolo hrudi obrovské vredy a pľuzgiere.

Tiez sa Vam moze pacit