Krása a životný štýl, Zdravie a životospráva

KEĎ PREHLTNEŠ TOTO, HNEĎ ZASPÍŠ, V NOCI SA NEBUDEŠ BUDIŤ A RÁNO VSTANEŠ VYSPATÝ A ČERSTVÝ!

5

Milióny ľudí na celom svete majú každú jednu noc problém zaspať. Ďalšie milióny sa počas noci často budia.Výsledkom je potom negatívny vplyv na ich každodenný život. Ak patríte medzi nich, nezúfajte. Existuje totiž jedno prírodné riešenie, ktoré dokáže obnoviť váš spánok. Tiež vám pomôže v tom, aby ste ráno vstávali z postele čerství a v dobrej nálade.

2

Zázračný prostriedok na spanie-tento zázračný recept sa skladá z len troch prírodných zložiek. Jeho príprava je extrémne rýchla a ľahká. No a to najdôležitejšie je, že vám pomôže zaspať tak rýchlo, ako to dokážu len malé bábätka.

Na jeho prípravu budete potrebovať: 1 čajovú lyžičku medu, 1/8 čajovej lyžičky morskej alebo himalájskej soli, 1 polievkovú lyžicu kokosového oleja. Všetky uvedené suroviny sú pre dobrý spánok extrémne prospešné. Dokážu zrelaxovať vašu myseľ aj telo.

Okrem toho, ich kombinácia zníži prudké výkyvy hormónu kortizolu, ktorý je zodpovedný za zníženú schopnosť večer zaspať a tiež za vaše budenie sa počas noci.

Na dosiahnutie najlepšieho výsledku konzumujte túto veľmi účinnú zmes tesne pred spaním. Sú dve možnosti, ako ju užívať. Príprava a užívanie: Možnosť 1: Zmiešajte kokosový olej s medom a potom do toho pridajte soľ. Ďalej to miešajte a potom zjedzte. Za tým ešte vypite pohár vody (nie príliš veľa, aby ste nepotrebovali ísť v noci na záchod).

5

Možnosť 2: Kokosový olej a med môžete zjesť aj oddelene. Potom v pohári vody rozpustite soľ a slanú vodu vypite.

Tiez sa Vam moze pacit