Zdravie a životospráva

Každú noc pred spaním som robila TOTO! Schudla som viac ako 20 kíl za 6 týždňov!

schudnúť počas spánku

V dnešnej dobe, keď čelíme nepretržitej záplave informácií o rôznych diétach a fitnes technikách, je nájdenie účinnej a zdravej metódy na chudnutie skutočným výzvam.

Amy, žena stredného veku, ktorá dlhé roky bojovala s nadváhou, však našla unikátny a efektívny spôsob, ako sa zbaviť prebytočných kíl. A aký je jej tajný recept? Jednoducho, jedla morčacie mäso na večeru každý večer.

Amy, podobne ako mnohé ženy po štyridsiatke, sa stretávala s poklesom metabolizmu a nárastom telesnej hmotnosti, čo je často dôsledkom hormonálnych zmien v tomto veku. Aj napriek niekoľkým pokusom o rôzne diéty a tréningy, jej váha nepoklesla. Ale potom sa rozhodla skúsiť niečo iné.

 

Schudnúť počas spánku?

Rozhodla sa pre stravu bohatú na morčacie mäso, ktoré je známe svojím nízkym obsahom kalórií a vysokým obsahom tryptofánu, aminokyseliny, ktorá pomáha upokojiť telo a pripraviť ho na spánok. Odborníci potvrdzujú, že kvalitný spánok je kľúčovým faktorom pri chudnutí, pretože podporuje regeneráciu a obnovu tela. Tento jednoduchý, no efektívny zmena stravy pomohla Amy schudnúť viac ako 20 kíl za 6 týždňov.

Súčasťou jej stravy bola aj zdravá strava plná čerstvej zeleniny, ovocia a byliniek, a vždy raňajkovala čo najneskôr a večerala čo najskôr. Tento zdravý a vyvážený prístup k strave bol pre Amy kľúčom k úspechu.

 

zdroj: youtube.com

Tiez sa Vam moze pacit