Krása a životný štýl, Prírodná medicína, Zdravie a životospráva

Len jedna vec účinne pomáha v boji proti celulitíde a striám a funguje na 100%. Chcete vedieť, čo to je?

Dnešný článok je pre ženy, ktoré sú skeptické ohľadne všetkého, čo sa týka ich váhy. Chudnúť alebo nie? Zbavíme sa celulitídy? Mnohé z nás sa ani nepokúšajú meniť niečo na svojom živote, pretože neveria v úspechy. Na kvalite tela však závisí aj kvalita nášho života a mnoho problémov sa začne riešiť až vtedy, keď na sebe zbadáme kilá navyše.

Našťastie existuje spoľahlivý spôsob, ktorý dokáže úplne eliminovať stopy po celulitíde!

Moja známa sa rozhodla navštíviť maséra, ktorý povedal, že všetky tajomstvá spočívajú v napínaní kože. Teraz som už presvedčená, že takáto masáž je na celulitídu to pravé orechové.

Na fotke nižšie nešťastná žena utratila veľké množstvo peňazí a namiesto spokojnosti získala pomliaždeniny. Ak sa tomu chcete vyhnúť, prvým pravidlom je nájsť si dobrého maséra. Musí zabezpečiť, aby vám po masáži neostali na tele žiadne modriny!

антицеллюлитный массаж фото

Anticelulitídna masáž dodá vašej pleti nový živoť, vyhladí a zlepší jej tvar.

Najbežnejšie mýty a ich odhalenie

  1. Vďaka masáži schudnete

Bohužiaľ, také ľahké to nie je. Masáž umožňuje len odstránenie celulitídy, tzv. pomarančovej kože. Samozrejme, je možné, že pri správnej anticelulitídnej masáži sa rozmer vašich stehien zmenši, ale skôr to funguje pri komplexnej práci samej na sebe.

Na fotografií vidíte výsledok tejto masáže. Koža sa stala pružnejšou a hladšou.

антицеллюлитный массаж фото

  1. Šport a zdravá strava vás zbavia celulitídy

Pravidelné cvičenie a správna konzumácia jedla vám pomôže zbaviť sa kíl navyše, ale nezbaví vás celulitídy. Ak ste si všimli, že ste schudli, no vaša celulitída neodišla, budete potrebovať odbornú pomoc.

  1. Celulitída je v podstate nahromadenie tekutiny pod kožou, preto by sme mali piť menej

Nie je to tak. Vodu by ste mali piť aj počas anticelulitídovej masáži. Odborníci odporúčajú piť vodu – 30ml vody na každý kilogram vašej váhy. Pri fyzickej záťaži by to malo byť minimálne 2 litre denne. Nejedná sa však o minerálky, ale o obyčajnú pitnú vodu! Zabudnite na čaje, kávy a sladké vody. Najlepšie je piť vodu 15-20 minút pred jedlom a 40-60 minút po jedle v malých dávkach, aby ste zabránili napätiu v obličkách.

Na obrázku je výsledok po 15-tich masážnych procedúrach.

  1. Bankovanie celulitídy je oveľa lepšie, ako ručná masáž

Faktom je, že najlepšie je striedanie ručnej masáže s bankovaním a zábalmi. V tomto procese skúsený masér využíva rôzne techniky pre dosiahnutie maximálneho účinku, vrátane zábalov poskytujúcimi dobrú lymfodrenáž.

Po 15-tich sedeniach je stav omnoho lepší!

  1. “Kúpim si masážne kefy a ušetrím tak veľa peňazí”.

Tieto masážne kefy sa môžu používať počas sprchovania spolu s pravidelnou masážou na posilnenie pevnosti pleti, ale samé o sebe neposkytujú veľký účinok.

  1. Ak máte modriny, potom bola masáž prevedená kvalitne a efektívne

Absolútny mýtus! Modrina je výsledkom poškodenia kože. Skutoční majstri masírovania dosiahnu požadovaný účinok bez tlaku a mrzačenia klientov, vrátane hrozných modrín.

nbvnbvn

  1. Oleje a krémy by mali byť čo najdrahšie

Nezáleží na cene krému a olejov, ktoré sa na masáž používajú. Zázraky vie urobiť aj ten lacnejší, dôležitá je zručnosť a odbornosť maséra.

  1. Masážna procedúra sa vykoná každému, kto si to želá

Anticelulitídna masáž sa vykonáva len v prípade, že sa jedná o celulitídu v 1., 2. a ľahšom 3. štádiu. V 3. štádium dokáže plynulo prerásť do 4. štádia, kedy sa človeku môže skôr ublížiť, ako pomôcť. Odporúča sa len pri ľahšej forme celulitídy. Taktiež masáž počas menštruácie by mala byť zakázaná a taktiež pri výskyte myómov, maternicových myómov a ochoreniach pánových orgánov.

Strava je dôležitým faktorom a preto by ste mali jest ryby s vyšším obsahom tuku, kuracie mäso, zeleninu – dusenú, varenú bez oleja či masla, avokádo, orechy a mliečne výrobky. Zrieknite sa múky, chlebu, cukroviniek a sladkých limonád. Pite čistú vodu!

антицеллюлитный массаж фото

zdroj: takprosto.cc

Tiez sa Vam moze pacit