Krása a životný štýl, Zdravé recepty, Zdravie a životospráva

Jedinečný liek z prírody, s ktorým za 20 dní schudnete 5 kíl a naozaj funguje

Skôr či neskôr zistíte, že všetky experimenty s diétami skončia zlyhaním a vy sa dostanete presne tam, kde ste začali.

Rozumnejšie by bolo stravovať sa vyvážene s mierou, ale pestro. K tomu pridať fyzickú aktivitu a čokoľvek, čo by podporilo chudnutie. Kukuričné blizny sú tou pravou surovinou, ktorá je dostupná v každej lekárni za prijateľnú cenu.

Aktivizujú prúdenie žlče, znižujú jej viskozitu, okrem iného sa používajú aj pri zápale žlčníka, žlčových kameňoch alebo na liečbu hepatitídy. Vďaka svojím skvelým rastlinným vlastnostiam stimuluje metabolizmus sacharidov a účelovo sa môže použiť na chudnutie!

как сбросить лишний вес

Vzhľadom na vysoký obsah kyseliny pantoténovej, kukuričné blizny aktivujú proces lipolýzi, ktorý je kľúčom k úspešnému chudnutiu. Výťažok z tejto suroviny účinne znižuje chuť do jedla a zabraňuje náhlym zmenám hladiny cukru v krvi (to, čo je potrebné na prekonanie chuti na sladké). Podporuje odbúravanie tukových buniek a odstraňuje odpadové látky z moču.

Pripravte si nápoj, s ktorým to všetko dotiahnete do úspešného konca!

кукурузные рыльца для похудения

Potrebujete:

  • 1 čajovú lyžičku pomletých kukuričných blizien
  • 250ml vriacej vody

кукурузные рыльца для похудения

Postup:

  1. Kukuričné blizny zalejte vriacou vodou, prikryte a nechajte 15 minút lúhovať.
  2. Preceďte a nechajte vychladiť.
  3. Vypite 1/3 hrnčeka (cca 65ml) tohto vývaru 20 minút pred jedlom. Pite ho 10-14 dní a potom si urobte týždňovú pauzu. Po prestávke pokračujte v 7-dňovej kúre.

Kukuričné blizny majú silné močopudné účinky, takže je na vašom uvážení, ako funguje váš organizmus. Tento produkt je kontraindikáciou pre diabetikov, tehotné a dojčiace ženy a rovnako aj pre ľudí trpiacich kŕčovými žilami a tromboflebitídou.

Zostaňte štíhli a zdraví! Nezabudnite sa o tento článok podeliť aj s vašimi priateľmi

кукурузные рыльца для похудения

zdroj: takprosto.cc

Tiez sa Vam moze pacit