Krása a životný štýl, Prírodná medicína, Zdravie a životospráva

Hladká a krásna pleť iba za 5 minút! Tento prípravok robí zázraky a nestojí takmer nič

Koľko úsilia musia ženy a muži vynaložiť, aby ich pokožka vyzerala dobre! Kozmetika, doplnky stravy či kozmetické zákroky, ktoré vylepšujú stav kože, sa tešia veľkej obľube.

Niekedy sa však stane, že si kúpite drahý krém a zistite, že je neefektívny a vy ste za neho vyhodili zbytočne veľa peňazí. Kozmetické procedúry účinkujú len krátkodobo a preto je potrebné opakovať ich pravidelne. Ako sa starať o pleť, aby si zachovala svoj mladistvý vzhľad, zdravie a žiarivosť? Potrebujete na to univerzálny produkt – kokosový olej!

Tento prírodný všeliek sa dokáže vyrovnať s mnohými problémami, ktoré trápia vašu pokožku. Zvlhčuje ju, vyhladzuje vrásky, bojuje s problematickou pleťou náchylnou na vyrážky. Tým, že preniká do hlbších vrstiev kože, odstraňuje zápal a prispieva k obnove koži. V zime nás chráni pred chladom a v lete pred slnkom. Použitie kokosového oleja je to najlepšie, čo môžete urobiť pre vašu pleť.

Ak chcete, aby sa vám ľahko vstrebal do pokožky, urobte si z neho skvelý krém. Na prípravu budete potrebovať len pár minút počas ktorých si vytvoríte najbezpečnejší pleťový krém vo svojom živote bez chemických prímesí.

Potrebujete:

  • Kokosový olej
  • Niekoľko kvapiek esenciálneho oleja (podľa vašej preferencie)

Postup

  1. Kokosový olej si vyšľahajte a pridajte k nemu pár kvapiek esenciálneho oleja.
  1. Konzistencia by mala pripomínať vyšľahanú šľahačku.

приготовление крема из кокосового масла

приготовление крема из кокосового масла

  1. Esenciálny olej dodá krému skvelú vôňu.

крем из кокосового масла

Ako vidíte, krém je vyrobený len z dvoch ingrediencií a nemusíte sa obávať žiadnej alergickej reakcie. Vaša pokožka vám za to poďakuje, pretože bude vyzerať hladko, atraktívne a najmä zdravo!

Zdieľajte tento recept aj s vašimi priateľmi!

zdroj:takprosto.cc

Tiez sa Vam moze pacit