Krása a životný štýl, Prírodná medicína, Zdravie a životospráva

Do svojho šampónu pridajte tieto dve zložky a okamžite Vám prestanú vypadávať vlasy. Tento trik odporúčam každej žene!

Problém s vypadávaním vlasov je pohromou nielen pre staršiu generáciu, no postihuje aj mladých ľudí. Často vlasy padajú zo stresu, z dôvodu zlej výživy, nedostatku vitamínov, no môže to byť spôsobené aj hormonálnou nerovnováhou, emočnými problémami a nesprávnou starostlivosťou o vlasy.

Tieto problémy však časom môžu viesť k oveľa závažnejším. Sama mám s vypadávaním vlasov skúsenosť. Vplyvom kozmetického prípravku mi vypadali vzadu na hlave celé rady vlasov, o čom som poriadne ani nevedela, pretože si dozadu na hlavu nevidím. Upozornila ma na to až kaderníčka, s ktorou som tento problém riešila takmer rok. Určite sa o každej samoliečbe šampónmi a liekmi poraďte so svojím lekárom.

Dnes pre vás však máme recept proti padaniu vlasov, ktorý môžete vyskúšať a nemusíte sa báť nejakých negatívnych účinkov ako pri kozmetike či liekoch. Je vhodný aj ako prevencia proti alopécii – vypadávaniu vlasov.

Budete potrebovať:

  • šampón s neutrálnym pH
  • silica rozmarínu
  • silica citrónu
  • kapsuly s obsahom vitamínu E

Ak hľadáte zázračný liek proti vypadávaniu vlasov, pridajte do svojho šampónu 10 kvapiek esenciálneho oleja z rozmarínu a rovnaké množstvo esenciálneho oleja z citrónu. Potom do nádoby pridajte dve kapsule s vitamínom E.

Po umytí vlasov týmto šampónom si skúste pravidelne vlasy ešte oplachovať teplým odvarom z harmančeka. Ten je skvelý aj pri vypadávaní vlasov, krásne vonia, a ak ste blondínka, krásne vytiahne blond odtiene.

Poznáte nejaký iný liek na vypadávanie vlasov? Podeľte sa o svoje znalosti aj s nami v komentároch

Tiez sa Vam moze pacit