Krása a životný štýl, Zdravie a životospráva

Dievčatá, buďte opatrné: Môžete stratiť pamäť, vlasy, nechty, a to len používaním…

Všetky ženy pozor! Používaním tohto môžte stratiť pamäť, vlasy, nechty… Príbeh s rovnakým scenárom sa môže stať aj vám, ak urobíte rovnakú chybu!

Jedného dňa istá žena omdlela vo vlastnej kúpeľni. Už dlhší čas pozorovala vypadávanie vlasov a nechtov. Podľa doktorov bolo toto všetko výsledkom toxického šoku spôsobeného používaním tampónov. Nielenže jej vypadávali vlasy a nechty, dokonca aj koža!

Z tohto dôvodu ju lekári priviedli do umelého spánku a prebudili až po 8 dňoch.

 Nepamätala si svoje 3 dcérky a dokonca nevedela ani kto je. Vyzeralo to, že jej mozog prestáva fungovať. Nevedela dokončiť vetu a problémy jej robila aj chôdza. Liečba trvala dlhé 2 roky. Špecialisti varujú, že používanie tampónov môže byť veľmi riskantné. Je nevyhnutné ich správne aplikovať a meniť aspoň raz za 8hodín.

V opačnom prípade spolu s krvou, tepotou a vlhkým prostredím vytvárajú ideálne podmienky na tvorbu nebezpečných baktérií. Ak používate tampóny v noci, nie je nevyhnutné ich meniť až do rána, nakoľko vo vodorovnej polohe je krvácanie menej intenzívne. Nezabudnite túto informáciu šíriť medzi priateľmi a pomôcť tak niekomu!

Tiez sa Vam moze pacit