Krása a životný štýl, Prírodná medicína, Zdravie a životospráva

Dávajte si pozor na tieto zlé slová, ktoré hovoríte ľuďom pravidelne! Je lepšie ich nikdy nevysloviť

Každý deň povie človek približne 7000 slov a niekedy si ani neuvedomí, ako môžu radikálne ovplyvniť životy. Všetky myšlienky nie sú ničím iným ako slovami, ktoré sú povedané nahlas.

Na to, aby ste k sebe pritiahli čo najviac pozitívnej energie, musíte byť opatrní pri tvorbe svojich vlastných myšlienok a rečí. Najlepšie by bolo, keby ste tieto slová úplne vyradili z vašej slovnej zásoby. Nasledujúce slová k vám priťahujú negatívnu energiu a vy o tom možno ani neviete!

Sila slov

 1. Nie

Pokúste sa formulovať vaše myšlienky tak, aby ste sa tomuto slovu vyhli. Je jasné, že ho nemôžete úplne vyradiť z vášho slovníka, ale môžete ho používať oveľa zriedkavejšie.

 1. Nenávidím

Nenávisť – deštruktívny pocit. Toto nehovorte ani zo žartu. Ak ste skutočne nahnevaný alebo zranený, svoje pocity môžete vyjadriť aj inými slovami.

 1. Preklínam

Toto slovo patrí k tým najsilnejším, čo sa týka oblasti energií. Jeho vyslovenie má reálnu šancu zraniť inú osobu. Aj keď ho vyslovíte, nebudete sa dlho radovať, pretože sa vám skôr či neskôr vráti.

слова с плохой энергетикой

 1. Problém

Časté používanie tohto slova je ako magnet a priťahuje do života čoraz väčšie ťažkostí. Ak máte mnoho problémov, vyskúšajte to nenazývať slovom problém.

 1. Chudoba

Slovo, ktoré ovplyvňuje tvorbu vašich myšlienok. Uvedomte si, že bohatí ľudia sa nesústreďujú na ekonomiku, oni trávia väčšinu času rozmýšľaním o zarábaní peňazí. Ak si nechcete od seba odplašiť materiálne šťastie, používajte ho čo najmenej.

слова с плохой энергетикой

 1. Smrť

Toto slovo nielen že odoberá pozitívnu energiu, ale aj zbavuje človeka jeho vitality. V prípade, že si k sebe nechcete prilákať nešťastie, zbavte sa ho.

 1. Čert

Každý ho používa minimálne raz za deň. “Do čerta”, a všetky slová podobné tomuto, sú magnetom pre zlú energiu. Ak si neželáte ublížiť svojim blízkym či iným ľuďom, vyvarujte sa im.

слова с плохой энергетикой

 1. Nikdy

Každý pozná príslovie: “Nikdy nehovor nikdy”. Ani v dobrom slova zmysle by ste ho nemali vyslovovať. Keď ho človek vysloví, sám sa pripravuje o životnú energiu a ničí svoju vnútornú harmóniu.

 1. Smola

Nesie v sebe negatívnu silu a môže sa stať prekážkou pri pôsobení pozitívnej energie a šťastia vo vašom živote.

 1. Únava

Hoci ste naozaj unavený, nemali by ste sa na to sústrediť. Časté opakovanie vety “Som unavený”, odoberá z vášho života energiu a začnete zabúdať, že si ho treba užívať do posledného dychu.

 1. Hlupák

Hoci ide o celkom neškodné a vtipné slovo, nie je to tak! Ak ním nazvete iného človeka, uškodíte si tým len vy sami.

 1. Nemôžem

Aj tu platí, že predpona ne- nepriaznivo ovplyvňuje silu reči. Opakovanie tohto slova vás podvedome naprogramuje na zlyhanie a porážku. Uprednostnite skôr frázu: “skúsim to znova”.

 1. Beznádejne

Priznajte to, neexistujú žiadne beznádejné situácie. Jednoducho ste v daný moment nenašli to správne riešenie.

слова с плохой энергетикой

zdroj: takprosto.cc

Tiez sa Vam moze pacit