Krása a životný štýl, Prírodná medicína, Zdravé recepty, Zdravie a životospráva

Tento dar prírody pomáha normalizovať fungovanie obličiek a srdca, odstraňuje toxíny z tela, omladzuje ju a zvyšuje imunitu

Je úžasné, koľko liečivej sily je uložený v samotnom prírodnom produkte! Musíme vzdať hold farmaceutického pokroku, ale nezabudnite na prírodné darčeky, ktoré môžu zlepšiť zdravie , celkový stav a v neposlednom rade aj vzhľad.

V súčasnej dobe, chceme zoznámiť čitateľa s drahým najcennejším prírodným prostriedkom – cesnaková šupka . Tá obsahuje unikátnu látku – Bioflavonoidy quercetin, známy pre anti-aging efekt. Quercetin patrí do vzácnej skupiny vitamínov P, posilňuje možnosť regeneratívnych tkanív a chráni telo pred toxickými účinkami.

Ako nakladať so šupkou s cesnaku

extrakt voda-Uistite sa, že sú neni struky poškodené sú lesklé a čisté. Musia sa vysušiť a potom sa melie na prášok pomocou mlynčeka na kávu. Naliať suroviny do sklenenej nádoby s tesniacim vekom.Na prípravu voda infúzie 1 polievkovú lyžicu prášku zalejeme 1 pohárom vriacej vody, prikryjeme a necháme cez noc. Nápoj sa pije na polovicu 2 krát denne. Samozrejme -len mesiac, potom prestávka v dĺžke 10 dní, po ktorej je predmet opakuje.

Prášok na hnačky-Prášok rýchlo odstrániť poruchy tráviaceho systému a ako pekný bonus, odpudí od tela červy . Zastavte ťažkú hnačku 1 lyžicu suchého prášku, ktorý by mal byť konzumovaný s akýmkoľvek nápojom z vody. Dávajte pozor: dlhé využitie šupky týmto spôsobom vedie k zápche!

KontraindikácieJe zakázané jesť cesnakovú kôru tehotným ženám, dojčiacim matkám a deťom do veku 12 rokov. Opatrenia by sa mali vzťahovať k tejto metóde utrpenie liečby diabetu ľudí s nízkym krvným tlakom, chronické ochorenie zažívacieho ústrojenstva.

Dúfame, že ďalšia časť cesnakových šupiek nepôjde do odpadu, a usadíte ju na polici v kuchyni! Tento veľkorysý dar prírody by nemal zostať bez pozornosti vašej rodiny.

Tento nádherný liek pomáha normalizovať fungovanie obličiek a srdca, odstraňuje toxíny z tela, omladzuje ju a zvyšuje imunitu.Čínsky homeopatický liek Elixír mladosti- cesnaková šupka bola v Číne známa už pred 5000 rokmi, čo dokladájú aj archeológovia na starovekých hlinených tehlách. No, dnes máme cennú príležitosť na zdieľanie recept s našimi čitateľmi!

Takže, 4 hrste vločiek a musia plniť 1 litrom horúcou, ale nie vriacou vodou a nechajte cez noc. Vypite liek potrebný na 4 poháre denne takto: Muži od 10. do 20. dňa každého mesiaca, a ženy – od 20. do 30. dňa. Prestávka – 1-2 mesiace.

zdroj:sovkusom.ru

Tiez sa Vam moze pacit