Krása a životný štýl, Zdravie a životospráva

Dala si ústnu vodu na tampón a potrela si ním podpazušie. To, čo sa stalo o pár minút neskôr, je niečo úžasné!

Ústna voda Listerine je používaná pri ústnej hygiene a málokomu by napadlo, že v sebe skrýva aj mnoho iných nečakaných alternatív použitie.

Prečo Listerine?

Aj keď je jej hlavnou úloha čistenia ústnej dutiny, tvorcovia určite mysleli aj na zadné vrátka v podobe, okolo univerzálneho použitia. Pôvodne ako dezinfekčný prostriedok pri operáciách. Vďaka jej prísadám ako tymian, eukalyptus a alkohol nie je divu, že má toľko kreatívnych spôsobov využitia.

Potrite si podpazušie

Nemáte pri sebe svoj dezodorant? V núdzi vám pomôže Listerine, je totiž skvelý bojovník proti baktériám vytvárajúcim zápach. Naneste Listerine na vatový tampón a jemne prejdite po pokožke v podpazuší.

Namočte si do neho nohy

Je tiež skvelý pomocník pri liečbe mykózních nechtov. Pripravte si Listerine do kúpeľa a nechajte v ňom nohy aspoň 30minút namočené.

Nalejte do toalety

Môže to vyzerať doslova ako vyhadzovanie peňazí do záchoda, ale Listerine vie vašej toaletu dobre vyčistiť a rozvonět a dodať jej žiarivý lesk. Stačí naliať malé množstvo a vyčistiť kefou.

Proti svrbeniu po uštipnutí hmyzom

Potrite si štípance od hmyzu Listerine a uvidíte ako vám za chvíľku zastaví svrbenie

Namočte si doň zubnú kefku

Rovnako ako bojuje Listerine s baktériami vo vašich ústach, tak rovnako s nimi bojuje aj s kefkou na zuby.

Zbavte sa akné

Ak vám na akné skoro nič nezaberá, vždy existuje možnosť ktorá skutočne pomáha.

Posprejujte si obrazovku

Listerine má rovnaké zloženie ako čistiť obrazoviek, nebojte sa ho používať na utieranie a čistenie displejov a obrazoviek. Nezabudnite si ho však dať do rozprašovača.

Pomôžte vášmu psíkovi s blchami

Namiesto drahých sprejov a iných produktov proti blchám sa skúste o vášho maznáčika starať s Listerine. Je to skvelá alternatíva bez použitia škodlivých chemikálií.

Tiez sa Vam moze pacit