Krása a životný štýl, Prírodná medicína, Zdravé recepty, Zdravie a životospráva

Cesnakový olej, recept na tento ľudový všeliek, by mal mať na pamäti každý, koho trápia kĺby a chce mať čo najdlhšie dobré zdravie

Mnohí z vás ste už pravdepodobne počuli o liečivej sile cesnakového oleja , ktorý je schopný vyčistiť cievy. Okrem toho, cesnakový elixír je spôsob, ako sa zbaviť dýchavičnosti, prevenciou roztrúsenej sklerózy a zlepšenie imunity.

Recept na cesnakový olej

Dnes vám povieme, ako variť a robiť cesnakový olej za krátku dobu, a aby ste si vyčistili cievy a zlepšili zdravie.

zloženie

  • 1 hlava cesnaku
  • 1 pohár rastlinný olej
  • citrónová šťava

olej

Varenie
Olúpaný cesnak spravíme na kašu, vložíme do sklenenej nádoby a naplňte ju olejom a dať cez noc do chladničky. Ďalší deň, si čajovú lyžičku oleja zmiešame s rovnakým množstvom čerstvého citrónovej šťavy. Jesť výslednú medikáciu trikrát denne po dobu 30 minút pred jedlom, od 1 do 3 mesiacov. Môžete opakovať kurz s prestávkou jedného mesiaca.

3 (90)

 

Ľudová medicína odporúča cesnakový olej na boľavé kĺby . Pre tieto účely môže byť cesnak nabrúsený do stavu vlákniny, len jemne nasekaný. Trieme ním postihnuté oblasti s ľahkými masážnymi pohybmi, potom zabaliť fóliou a zabaliť teplou vlnenou šatkou a ísť do postele. V dopoludňajších hodinách, si dať teplú sprchu a umyť s mydlom a vodou. Druhý deň budete cítiť menej bolesti. A opakovaním to po dobu dvoch mesiacov.

 

4 (79)

Recept na ľudový liek s tak širokým spektrom účinku si dobré založiť!

zdroj:sovkusom.ru

Tiez sa Vam moze pacit