Krása a životný štýl

Budete prekvapení výsledkami, ako rýchlo si môžete zlikvidovať suchú kožu na nohách

Táto všestranná zložka sa môže použiť ako prírodný liek, kulinárska zložka a čistiaci prostriedok. Je mimoriadne efektívny, cenovo dostupný a ľahko použiteľný. Môžete nahradiť negatívne účinky škodlivých chemických látok nahradením komerčných produktov touto zázračnou zložkou.

Tu sú najlepšie a najdôležitejšie použitia sódy bikarbóny:

Relaxujte a vyčistite nohy

Pridajte 3 lyžice v troche vody a namočte nohy a masírujte ich. Vykonajte tento postup dvakrát za týždeň a okamžite zaznamenáte skvelé výsledky. Môžete tiež relaxovať a regenerovať celé telo tým, že do kúpeľa pridáte určitý hydrogenuhličitan sodný.

Zmierniť triesky

Zmes vody a sódy na pečenie môže liečiť problémy s pokožkou, ako sú napríklad trieska – podľa Dr. Mercola

 Zvýšenie šampónu

Môžete zvýšiť čistiace vlastnosti šampónu pridaním jedlej sódy a urobiť si vlasy zátkou. Namočte hrebene a kefy v kombinácii vody a sódy na pečenie a prečistite vlasy, aby ste ich odmastili. Potom ju umyte.

Upokojuje bodnutie

Aplikujte kombináciu sódy a vody na postihnutú oblasť v prípade včiel včiel a osí, pretože táto zložka odstraňuje kyselinu mravčiu v rane.

Upokojuje slnko

Pridajte 1/2 šálku hydrogénuhličitanu sodného do kúpeľa a potom namočte svoje telo po dobu 30 minút. Nezabudnite, že nemusíte používať uterák, sušenie tela na vzduchu.

Zastavte potenie

Odstráňte zlé zápachy a zastavte nadmerné potenie zmesou medzi jedlom a vodou. Poskytuje účinky ako práškové deodoranty.

Žalúdočné problémy a popáleniny srdca

Okamžite sa môžete zbaviť žalúdočných problémov a pálenia záhy, ak pijete zmes medzi pohárom studenej vody a 2 lyžičky tejto zložky.

Tiez sa Vam moze pacit