Krása a životný štýl, Prírodná medicína, Zdravé recepty, Zdravie a životospráva

Ak máte bolesti chrbta alebo krížov, vezmite tento liek a už nikdy nebudete trpieť!

Termín „boľavé kríže“ odkazuje na bolestivý pocit v dolnej časti chrbta, zadku, a ramien, ku ktorému dochádza v dôsledku pomliaždenia alebo podráždené sedacieho nervu – najväčší a najhrubší nerv v tele Ľudský. Bolesti krížov nie sú medicínsky diagnostikované sáme, ale je to jedna z najbežnejších problémov s chrbtom v dnešnej dobe. Okrem oslabujúcej bolesti máte brnenie a necitlivosť na nohách.

Väčšina ľudí sa snaží zmierniť ich bolesť krížov s liekmi, ktoré poskytujú len dočasný účinok. Musíme tiež povedať, že pokiaľ ide o úľavu, mnoho expertov doporučuje cvičenie jogy.

Ale v tomto príspevku sa dozviete, ako pripraviť domáci liek, ktorý bude liečiť vaše bolesti sedacieho nervu a uľaviť od bolesti úspešne.

V prípade, že si nie ste istí, či vaše príznaky ukazujú na bolesti krížov, tu je zoznam najčastejších príznakov ischias.

Bolesť, ktorá začína v dolnej časti chrbta alebo jednej strane boku, a vyžaruje do zadku a nôh
Mravčenie v nohe
Sa bolesť zhoršuje, ako sedíte
Slabosť, necitlivosť alebo ťažkosti s pohybom nohy alebo nohy
Konštantné bolesti zadku.

Zloženie:

4 strúčiky cesnaku
200 ml. Mlieka
Med (podľa chuti)

Príprava:

Rozdrviť cesnak a potom varíme na miernom ohni. Kým varíme, pridáme mlieko a počkajte niekoľko minút, až sa začne variť. Potom ho odstránte z tepla.

V prípade, že chuť cesnaku je príliš silná pre vás, pridajte trochu medu. Zmes ktorú dostanete, je neuveriteľne účinný prírodný prostriedok pre úľavu od bolesti.

Tiez sa Vam moze pacit