Krása a životný štýl

Aj vy radi kupujete mäso v akcii? Keď uvidíte, čo našla Katarína keď doma rozbalila kura, budete sa akciám zrejme vyhýbať aj vy…

Tiež najradšej všetko nakupujete v akcii? Na srdiečku vás istotne vždy hreje ten skvelý pocit, ako dobre a výhodne ste nakúpili. Čo sa týka však kvality väčšiny zľavnených tovarov, nad tým už málokto uvažuje.

Katarína pred pár dňami využila zľavu na kuracie mäso…

V jednom zo siete supermarketov  videla priaznivú cenu kuracích stehien, takže bez chvíľky premýšľania si ich kúpila. Keď sa vrátila domov, išla ich upiecť. Mäso posypala koreninami a poliala ho olivovým olejom. Potom ho nechala na určitú dobu v kuchyni na stole. No to, čo uvidela po návrate do kuchyne ju šokovalo!

Keď sa vrátila do kuchyne, bola už tma. Keď rozsvietila svetlo, bola prekvapená žiarou, ktorá vychádzala zo stola. Spočiatku si myslela, že tam niekto nechal telefón…

Pravda bola šokujúca! Ukázalo sa, že to kuracie stehna, ktoré kúpila v akcii priam za podozrivo nízku cenu, svietia!

Katarína kúpila kura v jednom známom poľskom supermarkete. Vedela, že to nemôže toho takto nechať a ráno sa vydala do obchodu tovar reklamovať. Spočiatku jej nechceli veriť. Všetko sa zmenilo, keď odborníci pozvali Katku do tmavej miestnosti.  Objavila na žiara vychádzajúca z mäsa.

Predajňa, kde boli zakúpené kuracie stehná okamžite skontrolovala všetky ostatné, ktoré mali skladom. Katka nevzniesla voči supermarketu žiadne obvinenia.

Zdroj

Tiez sa Vam moze pacit