Prírodná medicína

100% prírodný a rýchly liek: Pomôže keď sa vaše pľúca topia v hliene

Hromadenie hlienov v pľúcach vedie k nepríjemným ťažkostiam s dýchaním a veľkému nepohodlie.V týchto prípadoch ľudia najčastejšie siahajú po rôznych liekoch či sirupoch z lekárne, ktoré sú často nielen málo účinné, ale zvyčajne aj pomerne drahé.Ak chcete uľaviť nepríjemným prejavom zahlienenie a popri tom aj výrazne ušetriť na liekoch, potom namiesto uvedených prípravkov vyskúšajte náš recept.

Budete potrebovať tieto suroviny:

  • 1 koreň zázvoru, približne 8 cm dlhý
  • 1 až 1,5 litra vody
  • kokosový olej
  • med
  • jablčný ocot
 Príprava

Postupujte nasledovne:

  1. Vezmite zázvor, olúpte ho, umyte a nakrájajte na malé kúsky.
  2. Kúsky zázvoru potom vložte do hrnca a zalejte je približne 1 až 1,5 litrom vody.
  3. Vodu priveďte do varu, uberte plyn, prekryte pokrievkou a zázvor povarte asi 15 minút.
  4. Po dovarení vodu nechajte vychladnúť, potom ju sceďte, prelejte do sklenenej nádoby a uskladnite v chladničke. Tam vydrží aj 48 hodín.

Poznámka : Varením sa síce zníži množstvo niektorých prospešných látok, ako sú vitamíny alebo enzýmy. V tomto recepte však ide o získanie účinných látok zo zázvoru, ktorých dostupnosť varenie zlepšuje

Užívanie:

Vždy, keď vás budú trápiť hlieny, pripravte si tento zázvorový vývar.Potom 3 až 4 krát si z neho v priebehu dňa odlejte do pohára približne 2 dcl, pridajte po čajovej lyžičke kokosového oleja, medu a jablčného octu a vypite.Výsledkom bude, že už v priebehu 1 až 2 dní sa tvorba hlienu vo vašich pľúcach zníži, vaše dýchacie cesty sa prečistí a vám sa bude oveľa lepšie dýchať.

Tiez sa Vam moze pacit